Organisatie

Het  Bestuur van de Stichting bestaat uit:

mevr. dr. P.C. de Hullu, voorzitter
ir. R.J. Gorter de Vries, secretaris
dhr. F.Ph. Jantzen, penningmeester
mr. J.H. Bosch
dr. P.H. Smits
ir. A.J. IJzerman
dhr. R.L.F. Harleman
dhr. B.D. Volkers


Adviseurs zijn:

dhr. G.J. Blankena, Loenen
dhr. J. Koornberg, Elburg
drs. A. Willemsen, Wageningen (adviseur PR)
prof. dr. F. Witte, Oosterbeek


Algemene ondersteuning

mevr. Z. Hottinga-Doornbosch, bureausecretariaat


Communicatie:

dhr. B.C. Veltkamp (website), Apeldoorn (webmaster@sprengenbeken.nl)
dhr. C. Stortelder (GIS-adviseur)
dhr. J.van Breda (redactie Facebook pagina)
dhr. E. Harleman (DTP, redactie Wijerd)
dhr. H. Slijkhuis, Epe (eindredactie Wijerd) (redactie@sprengenbeken.nl)
dhr. T. van der Schouw (redactie Wijerd)
dhr. H. Weltje (redactie Wijerd)
dhr. P. Weisfelt
dhr. B. Vondeling


Werkgroep Cultuurhistorie:
Klik hier voor het werkplan 2022

drs. Marianne Poorthuis
ing. Arne Haytsma
ir. Yolt IJzerman
dr. Ella de Hullu
ir. Roel Gorter de Vries


Werkgroep Hydrologie:
Klik hier voor doelstelling
Klik hier voor meer informatie over de leden van de werkgroep

ir. Wim P.C. Zeeman, voorzitter van de werkgroep.
ir. Yolt IJzerman, bestuurslid Bekenstichting
dr. Flip Witte
dr. Gé van den Eertwegh
ing. Piet Warmerdam
ing. Ad Bot
dr. Victor Bense
drs. Frank de Zanger

Adviseurs van de werkgroep zijn:
ir. Teun Spek
ir. Almer Bolman
Mark de Vries


Bestuursleden e.a. zijn uitsluitend te bereiken via het secretariaat van de stichting.



Contactpersonen

Klik hier voor het werkplan 2020

Verspreid over de Veluwe wonen contactpersonen die de Stichting in een bepaalde regio vertegenwoordigen en in die regio één of een aantal beken ‘bewaken’. Voor mededelingen over beken zijn zij telefonisch rechtstreeks bereikbaar. Maar u kunt ook per e-mail berichten doorgeven via het secretariaat: info@sprengenbeken.nl

Het doorgeven van opmerkelijke zaken wordt zeer op prijs gesteld.

BEKENSTELSELS EN BEKEN

CONTACTPERSONEN

CONTACTGEGEVENS

   
WEST-VELUWE/RANDMEERKUST  
Puttense bekenLeen Olthuisleen.janny.olthuis@gmail.com
06-25053323
Hierdense beken, NunbeekJan en Willem TimmerJanhennytimmer@gmail.com
w.timmer@cnvvakmensen.nl
06 83604232 / 06 51202957
Hulsthorsterbeken, Bijsselse BekenVacature 
DoornspijkerbekenJoop Koetsierjoop-koetsier@kpnmail.nl
0525 681163 / 06 38932352
   
NOORDOOST-VELUWE  
Beken bij MolecatenLieuwe DijkstraDijkstra.hattem@kpnmail.nl
038 4221211
 Gerard en Elly Vissergerardenelly@live.nl
06 38425179
HeerderbekenBeerd Volkers, Ben Boltbeerdvolkers@gmail.com
0578 696187 / 06 024177378
HorsthoekerbekenBen Boltbenbolt@hetnet.nl
0578 695479 / 06 83248287
EperbekenHeiko Tjabringafamtjabringa@hotmail.com
0578-620077
EmsterbekenBauke Terpstraboterpstra@hetnet.nl
06 30082291
Vaassense beken, incl. GriftDirk van Alphendirkvanalphen@gmail.com
0578 571147/ 06 47161784
 Jonne Mossinkmossink@hotmail.com
06 23271964
Vaassense bekenErnest Visserejvisser1956@kpnmail.nl
06 24539906
Vaassense beken: EgelbeekKars Witmankars.vssn@gmail.com
06 53634876
   
OOST-VELUWE  
Wenumse beken, Koningsbeek, Grift (noordelijk deel)Ruud Lorwaruud.lorwa@12move.nl
055-5788844 / 06 14009742
Apeldoornse beken: Badhuisspreng, Beek in het Orderveen, Orderbeek, Rode Beek, Grift (centrum), Beek van KerschotenJan Folbertjhfolbert@gmail.com|
0
6-54335495
Apeldoornse beken: Kayersbeek, Driehuizerspreng, ZwaansprengHenk Weltjeweltjehenk@gmail.com
055 5418023 / 06 45961727
Apeldoornse beken: WinkewijertHenk Weltjeweltjehenk@gmail.com
055 5418023 / 06 45961727
Apeldoornse beken: EendrachtssprengenTheo Kuiperstjm.kuipers@gmail.com
055-5338436
Beekbergense beken Jasper Lindhout jasper@lindhout.info
06-15942377
Ugchelense bekenHerman Geurtshhgeurts@kpnmail.nl
06 1328 0437 / 06 13280437
ZUIDOOST-VELUWE  
Loenense bekenHetty en Albert Bongers06-31979242
a.h.bongers@kpnmail.nl
VoorsterbeekSam Buitenhuis06 44697260
Sambuitenhuis2008@hotmail.com
Veldhuizerspreng, Vrijenbergerspreng en OosterhuizersprengJasper Lindhout06-15942377
jasper@lindhout.info
Eerbeekse bekenPim Wiersma055-3015890
pwwiersma@kpnplanet.nl
Voorstondense BeekVacature 
Soerense beken

Joram van Breda

Egbert van Gessel

joramvanbreda@live.nl
06-22852250
evangessel@hetnet.nl
0313 438761 / 06-22833768
Oekense Beek, Rhienderense BeekEgbert van Gessel0313-438761/06-22833768
evangessel@hetnet.nl
   
VELUWEZOOM  
Beken bij Velp en Rheden: Rozendaalse Beek, Spreng op Daalhuizen, Beek op Larenstein en RozenhagenGeerd Wyrdeman

geerdwyrdeman1@gmail.com
026 3638738 / 06 49002371

Beken bij Velp en Rheden: BeekhuizerbeekMia Corbeekcorbeek@xs4all.nl
06-25261266
Beken bij kasteel MiddachtenMia Corbeek

corbeek@xs4all.nl
06-25261266

Arnhemse beken: Beek op de Paasberg, Molenbeek bij Arnhem, Klarenbeek bij ArnhemKees Kant

kantc@kpnmail.nl
06-53187436

Arnhemse beken: Sint Jansbeek, Kwelplasjes op de Waterberg, Beek op Warnsborn, Beek op de Vijverberg, Slijpbeek (Arnhems)Gerard Herbers

kruideren@gmail.com
06-54690520

Oosterbeekse beken, Dunobeek, Beek langs de FonteinalleeLodewijk Rondeboom

lrondebo@kpnmail.nl
06-40952937

Heelsumse bekenGerard van Laarhoven

g.v.laarhoven@hetnet.nl
06-19078410

Renkumse bekenJohan de Putter

johandeputter@yahoo.com
06-46550878

Velp Larensteinse beekEgbert Sportel

kruideren@gmail.com
06-54690520

   
GELDERSE VALLEI  
Beken Binnenveld Ede, Hoekelumse SprengAlbert Willemsenwillemsen_albert@hotmail.com
0317-843566 / 06 41002412
Lunterse bekenWiebe Kielkiel0035@planet.nl
0318-623670 / 06 53722883
Barneveldse bekenGerald Kersjesgkersjes@gmail.com
06 27047401
Beken bij Nijkerk, Beken tussen Voorthuizen, Putten en NijkerkArne Haytsma0651261304
a.haytsma@gmail.com