Organisatie

Het  Bestuur van de Stichting bestaat uit:

dr. Ella de Hullu, voorzitter
ir. Roel Gorter de Vries, secretaris
Fer Jantzen, penningmeester
mr. Jan Harm Bosch
dr. Peter Smits
ir. Yolt IJzerman
René Harleman

Adviseurs zijn:

Gert Jan Blankena, Loenen
Jan Koornberg, Elburg
drs. Albert Willemsen, Wageningen (adviseur PR)
prof. dr. Flip Witte, Oosterbeek


Algemene ondersteuning

Zwier Hottinga-Doornbosch, bureausecretariaat


Communicatie:

Erik Braam (webmaster) (webmaster@bekenstichting.nl)
Carel Stortelder (GIS-adviseur)
Joram van Breda (redactie Facebook pagina)
Eric Harleman (DTP, redactie De Wijerd)
Henri Slijkhuis, Epe (eindredactie De Wijerd) (redactie@bekenstichting.nl)
Henk Weltje (redactie De Wijerd)
Bert Vondeling (redactie De Wijerd)
Sander Hurenkamp (redactie De Wijerd)


Werkgroep Cultuurhistorie:
Klik hier voor het werkplan 2022

drs. Marianne Poorthuis
ing. Arne Haytsma
ir. Yolt IJzerman
dr. Ella de Hullu
ir. Roel Gorter de Vries


Werkgroep Hydrologie:
Klik hier voor doelstelling
Klik hier voor meer informatie over de leden van de werkgroep

ir. Wim Zeeman, voorzitter van de werkgroep.
ir. Yolt IJzerman, bestuurslid Bekenstichting
prof. dr. Flip Witte
dr. Gé van den Eertwegh
ing. Piet Warmerdam
ing. Ad Bot
dr. Victor Bense
drs. Frank de Zanger

Adviseurs van de werkgroep zijn:
ir. Teun Spek
ir. Almer Bolman
Mark de Vries


Bestuursleden e.a. zijn uitsluitend te bereiken via het secretariaat van de stichting.



Contactpersonen

Klik hier voor het werkplan 2023-24

Verspreid over de Veluwe wonen contactpersonen die de Stichting in een bepaalde regio vertegenwoordigen en in die regio één of een aantal beken ‘bewaken’. Voor mededelingen over beken zijn zij telefonisch rechtstreeks bereikbaar. Maar u kunt ook per e-mail berichten doorgeven via het secretariaat: info@bekenstichting.nl

Het doorgeven van opmerkelijke zaken wordt zeer op prijs gesteld.

BEKENSTELSELS EN BEKEN

CONTACTPERSONEN

CONTACTGEGEVENS

WEST-VELUWE/RANDMEERKUST  
Beken bij Nijkerk, Beken tussen Voorthuizen, Putten en NijkerkArne Haytsmaa.haytsma@gmail.com
06 51 261 304
Puttense bekenLeen Olthuisleen.janny.olthuis@gmail.com
06 57 00 78 05
Hierdense beken, NunbeekJan en Willem Timmerjanhennytimmer@gmail.com
06 83 604 232
willemtimmer6@gmail.com
06 58 826 013
Hulsthorsterbeken, Bijsselse BekenMark Karsemeijermpkarsemeijer@gmail.com
06 51 773 613
DoornspijkerbekenJoop Koetsierjoop-koetsier@kpnmail.nl
0525 681 163 / 06 38 932 352
NOORDOOST-VELUWE  
Beken bij MolecatenLieuwe Dijkstradijkstra.hattem@kpnmail.nl
038 4221 211
 Gerard en Elly Vissergerardenelly@live.nl
06 38 425 179
HeerderbekenBeerd Volkers, Peter Maas Geesteranusbeerdvolkers@gmail.com
06 24 177 378
p.maasgeesteranus@kpnmail.nl
06 10 62 7161
HorsthoekerbekenKees den Uijlk.den.uijl57@gmail.com
06 20 136 288
EperbekenHeiko Tjabringafamtjabringa@hotmail.com
0578 620 077
EmsterbekenBauke Terpstraboterpstra@hetnet.nl
06 30 082 291
Vaassense beken, incl. GriftDirk van Alphendirkvanalphen@gmail.com
0578 571 147/ 06 47 161 784
 Jonne Mossinkmossink@hotmail.com
06 23 271 964
Vaassense bekenErnest Visserejvisser1956@kpnmail.nl
06 24 539 906
Vaassense beken: EgelbeekKars Witmankars.vssn@gmail.com
06 53 634 876
OOST-VELUWE  
Wenumse beken, Koningsbeek, Grift (noordelijk deel)Ruud Lorwaruud.lorwa@12move.nl
055 5788 844 / 06 14 009 742
Apeldoornse beken: Badhuisspreng, Beek in het Orderveen, Orderbeek, Rode Beek, Grift (centrum), Beek van KerschotenJan Folbertjhfolbert@gmail.com
06 54 335 495
Apeldoornse beken: Kayersbeek, Driehuizerspreng, ZwaansprengHenk Weltjeweltjehenk@gmail.com
055 5418 023 / 06 45 961 727
Apeldoornse beken: WinkewijertHenk Weltjeweltjehenk@gmail.com
055 5418 023 / 06 45 961 727
Apeldoornse beken: EendrachtssprengenTheo Kuiperstjm.kuipers@gmail.com
055 5338 436
Beekbergense bekenJasper Lindhoutjasper@lindhout.info
06 15 942 377
Ugchelense bekenHerman Geurtshhgeurts@kpnmail.nl
06 13 280 437
ZUIDOOST-VELUWE  
Loenense bekenHetty en Albert Bongersa.h.bongers@kpnmail.nl
06 31 979 242
VoorsterbeekSam Buitenhuissambuitenhuis2008@hotmail.com
06 44 697 260
Veldhuizerspreng, Vrijenbergerspreng en OosterhuizersprengJasper Lindhoutjasper@lindhout.info
06 15 942 377
Eerbeekse bekenPim Wiersmapwwiersma@kpnplanet.nl
055 3015 890
Voorstondense BeekVacature 
Soerense bekenJoram van Breda en Egbert van Gesseljoramvanbreda@live.nl
06 22 852 250
evangessel@hetnet.nl
0313 438 761 / 06 22 833 768
Oekense Beek, Rhienderense BeekEgbert van Gesselevangessel@hetnet.nl
0313 438 761 / 06 22 833 768
VELUWEZOOM  
Beken bij Velp en Rheden: Rozendaalse Beek, Spreng op Daalhuizen, Beek op Larenstein en RozenhagenGeerd Wyrdemangeerdwyrdeman1@gmail.com
026 3638 738 / 06 49 002 371
Beken bij Velp en Rheden: BeekhuizerbeekMia Corbeekcorbeek@xs4all.nl
06 25 261 266
Beken bij kasteel MiddachtenMia Corbeekcorbeek@xs4all.nl
06 25 261 266
Arnhemse beken: Beek op de Paasberg, Molenbeek bij Arnhem, Klarenbeek bij ArnhemKees Kantkantc@kpnmail.nl
06 53 187 436
Arnhemse beken: Sint Jansbeek, Kwelplasjes op de Waterberg, Beek op Warnsborn, Beek op de VijverbergHarry Bovenshabovens@gmail.com
06 39 146 747
Arnhemse beken: SlijpbeekHannes van Soesthannesvansoest@hotmail.com
06
Oosterbeekse beken: Beek op Hoge OorsprongHans van Leeuwenleeu9362@planet.nl
06
Oosterbeekse beken: Dunobeek, Beek langs de FonteinalleeVacature 
Heelsumse bekenGerard van Laarhoveng.v.laarhoven@hetnet.nl
06 19 078 410
Renkumse bekenJohan de Putterjohandeputter@yahoo.com
06 46 550 878
Velp Larensteinse beekEgbert Sportelegbertsportel@gmail.com
06 81 393 577
GELDERSE VALLEI  
Beken Binnenveld Ede, Hoekelumse SprengAlbert Willemsenwillemsen_albert@hotmail.com
0317 843 566 / 06 16 028 697
Lunterse bekenWiebe Kielkiel0035@planet.nl
0318 623 670 / 06 53 722 883
Barneveldse bekenGerald Kersjesgkersjes@gmail.com
06 27 047 401