Organisatie

Het  Bestuur van de Stichting bestaat uit:

dr. Ella de Hullu, voorzitter
ir. Roel Gorter de Vries, secretaris
Fer Jantzen, penningmeester
mr. Jan Harm Bosch
dr. Peter Smits
ir. Yolt IJzerman
René Harleman

Adviseurs zijn:

Gert Jan Blankena, Loenen
Jan Koornberg, Elburg
drs. Albert Willemsen, Wageningen (adviseur PR)
prof. dr. Flip Witte, Oosterbeek


Algemene ondersteuning

Zwier Hottinga-Doornbosch, bureausecretariaat


Communicatie:

Erik Braam (webmaster) (webmaster@bekenstichting.nl)
Carel Stortelder (GIS-adviseur)
Joram van Breda (redactie Facebook pagina)
Eric Harleman (DTP, redactie De Wijerd)
Henri Slijkhuis, Epe (eindredactie De Wijerd) (redactie@bekenstichting.nl)
Henk Weltje (redactie De Wijerd)
Bert Vondeling (redactie De Wijerd)
Sander Hurenkamp (redactie De Wijerd)


Werkgroep Cultuurhistorie:
Klik hier voor het werkplan 2022

drs. Marianne Poorthuis
ing. Arne Haytsma
ir. Yolt IJzerman
dr. Ella de Hullu
ir. Roel Gorter de Vries


Werkgroep Hydrologie:
Klik hier voor doelstelling
Klik hier voor meer informatie over de leden van de werkgroep

ir. Wim Zeeman, voorzitter van de werkgroep.
ir. Yolt IJzerman, bestuurslid Bekenstichting
prof. dr. Flip Witte
dr. Gé van den Eertwegh
ing. Piet Warmerdam
ing. Ad Bot
dr. Victor Bense
drs. Frank de Zanger

Adviseurs van de werkgroep zijn:
ir. Teun Spek
ir. Almer Bolman
Mark de Vries


Bestuursleden e.a. zijn uitsluitend te bereiken via het secretariaat van de stichting.



Contactpersonen

Klik hier voor het werkplan 2023-24

Verspreid over de Veluwe wonen contactpersonen die de Stichting in een bepaalde regio vertegenwoordigen en in die regio één of een aantal beken ‘bewaken’. Voor mededelingen over beken zijn zij telefonisch rechtstreeks bereikbaar. Maar u kunt ook per e-mail berichten doorgeven via het secretariaat: info@bekenstichting.nl

Het doorgeven van opmerkelijke zaken wordt zeer op prijs gesteld.

BEKENSTELSELS EN BEKEN

CONTACTPERSONEN

CONTACTGEGEVENS

WEST-VELUWE/RANDMEERKUST
Beken bij Nijkerk, Beken tussen Voorthuizen, Putten en Nijkerk Arne Haytsma a.haytsma@gmail.com
06 51 261 304
Puttense beken Leen Olthuis leen.janny.olthuis@gmail.com
06 25 053 323
Hierdense beken, Nunbeek Jan en Willem Timmer janhennytimmer@gmail.com
06 83 604 232
willemtimmer6@gmail.com
06 58 826 013
Hulsthorsterbeken, Bijsselse Beken Mark Karsemeijer mpkarsemeijer@gmail.com
06 51 773 613
Doornspijkerbeken Joop Koetsier joop-koetsier@kpnmail.nl
0525 681 163 / 06 38 932 352
NOORDOOST-VELUWE
Beken bij Molecaten Lieuwe Dijkstra dijkstra.hattem@kpnmail.nl
038 4221 211
Gerard en Elly Visser gerardenelly@live.nl
06 38 425 179
Heerderbeken Beerd Volkers, Peter Maas Geesteranus beerdvolkers@gmail.com
06 24 177 378
p.maasgeesteranus@kpnmail.nl
06 10 62 7161
Horsthoekerbeken Kees den Uijl k.den.uijl57@gmail.com
06 20 136 288
Eperbeken Heiko Tjabringa famtjabringa@hotmail.com
0578 620 077
Emsterbeken Bauke Terpstra boterpstra@hetnet.nl
06 30 082 291
Vaassense beken, incl. Grift Dirk van Alphen dirkvanalphen@gmail.com
0578 571 147/ 06 47 161 784
Jonne Mossink mossink@hotmail.com
06 23 271 964
Vaassense beken Ernest Visser ejvisser1956@kpnmail.nl
06 24 539 906
Vaassense beken: Egelbeek Kars Witman kars.vssn@gmail.com
06 53 634 876
OOST-VELUWE
Wenumse beken, Koningsbeek, Grift (noordelijk deel) Ruud Lorwa ruud.lorwa@12move.nl
055 5788 844 / 06 14 009 742
Apeldoornse beken: Badhuisspreng, Beek in het Orderveen, Orderbeek, Rode Beek, Grift (centrum), Beek van Kerschoten Jan Folbert jhfolbert@gmail.com
06 54 335 495
Apeldoornse beken: Kayersbeek, Driehuizerspreng, Zwaanspreng Henk Weltje weltjehenk@gmail.com
055 5418 023 / 06 45 961 727
Apeldoornse beken: Winkewijert Henk Weltje weltjehenk@gmail.com
055 5418 023 / 06 45 961 727
Apeldoornse beken: Eendrachtssprengen Theo Kuipers tjm.kuipers@gmail.com
055 5338 436
Beekbergense beken Jasper Lindhout jasper@lindhout.info
06 15 942 377
Ugchelense beken Herman Geurts hhgeurts@kpnmail.nl
06 13 280 437
ZUIDOOST-VELUWE
Loenense beken Hetty en Albert Bongers a.h.bongers@kpnmail.nl
06 31 979 242
Voorsterbeek Sam Buitenhuis sambuitenhuis2008@hotmail.com
06 44 697 260
Veldhuizerspreng, Vrijenbergerspreng en Oosterhuizerspreng Jasper Lindhout jasper@lindhout.info
06 15 942 377
Eerbeekse beken Pim Wiersma pwwiersma@kpnplanet.nl
055 3015 890
Voorstondense Beek Vacature
Soerense beken Joram van Breda en Egbert van Gessel joramvanbreda@live.nl
06 22 852 250
evangessel@hetnet.nl
0313 438 761 / 06 22 833 768
Oekense Beek, Rhienderense Beek Egbert van Gessel evangessel@hetnet.nl
0313 438 761 / 06 22 833 768
VELUWEZOOM
Beken bij Velp en Rheden: Rozendaalse Beek, Spreng op Daalhuizen, Beek op Larenstein en Rozenhagen Geerd Wyrdeman geerdwyrdeman1@gmail.com
026 3638 738 / 06 49 002 371
Beken bij Velp en Rheden: Beekhuizerbeek Mia Corbeek corbeek@xs4all.nl
06 25 261 266
Beken bij kasteel Middachten Mia Corbeek corbeek@xs4all.nl
06 25 261 266
Arnhemse beken: Beek op de Paasberg, Molenbeek bij Arnhem, Klarenbeek bij Arnhem Kees Kant kantc@kpnmail.nl
06 53 187 436
Arnhemse beken: Sint Jansbeek, Kwelplasjes op de Waterberg, Beek op Warnsborn, Beek op de Vijverberg Harry Bovens habovens@gmail.com
06 39 146 747
Arnhemse beken: Slijpbeek Hannes van Soest hannesvansoest@hotmail.com
06 
Oosterbeekse beken: Beek op Hoge Oorsprong Hans van Leeuwen leeu9362@planet.nl
06 
Oosterbeekse beken: Dunobeek, Beek langs de Fonteinallee Vacature
Heelsumse beken Gerard van Laarhoven g.v.laarhoven@hetnet.nl
06 19 078 410
Renkumse beken Johan de Putter johandeputter@yahoo.com
06 46 550 878
Velp Larensteinse beek Egbert Sportel egbertsportel@gmail.com
06 81 393 577
GELDERSE VALLEI
Beken Binnenveld Ede, Hoekelumse Spreng Albert Willemsen willemsen_albert@hotmail.com
0317 843 566 / 06 16 028 697
Lunterse beken Wiebe Kiel kiel0035@planet.nl
0318 623 670 / 06 53 722 883
Barneveldse beken Gerald Kersjes gkersjes@gmail.com
06 27 047 401